1109.2023

To już 70 lat………Jubileusz 70-lecia Meblomet Spółdzielni Pracy

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces” Henry Ford

Tym hasłem zaczynamy kolejną dekadę, kolejne pokolenia zaczynają pisać swoją historię, a jest o czym. Jesteśmy, działamy i myślimy o przyszłości, tej najbliższej oraz tej dalszej. Za nami 70 lat, ciężkiej pracy aby utrzymać ten jakże ważny dla naszej społeczności zakład pracy, gdzie prawie w każdej rodzinie znajdzie się osoba, która pracowała albo nadal pracuje w Meblomecie. Rok 2023 jest dla nas niezwykły, jubileuszowy- to już 70 lat! Takim stażem działalności w tak niepewnych i ciężkich czasach, niewiele firm może się pochwalić, jesteśmy z tego dumni i z optymizmem patrzymy w nadchodzącą przyszłość.

Obchody jubileuszowe odbyły się 1 września 2023 r. w restauracji „Perła” w Mszanie Dolnej. Świętowaliśmy wspólnie z współpracownikami i zaproszonymi gośćmi ze Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy w którym zrzeszona jest nasza Spółdzielnia. Pracowników i gości powitała Pani Prezes Iwona Potaczek, która pełni tą funkcję od 1 maja tego roku.

W imieniu Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy, Prezes Zarządu Pan Janusz Paszkowski oraz Dyrektor delegatury ZLSP w Krakowie Pani Anna Bulka wręczyli naszym pracownikom odznaki „Zasłużony dla Spółdzielczości Pracy” oraz medal upamiętniający 200-lecie Spółdzielczości Polskiej, natomiast Pani Prezes w imieniu Zarządu wręczyła odznaczonym pracownikom symboliczne prezenty i podziękowania za ich wkład pracy na rzecz naszej Spółdzielni. Trzeba zaznaczyć, że wszyscy odznaczeni pracownicy, a było ich aż 17 mają ponad 40 letni staż pracy w naszej Spółdzielni.

Po oficjalnym powitaniu, wręczeniu odznaczeń i podziękowań oraz złożonych życzeniach jubileuszowych zostaliśmy zaproszeni na wspólny obiad i dalsze świętowanie.

Uroczystość przebiegła w miłej i rodzinnej atmosferze, pełnej wspomnień i życzeń kolejnych sukcesów i dalszych jubileuszy.

Meblomet Spółdzielnia Pracy, ul. Marka 1, 34-730 Mszana Dolna